Zarząd kieruje działalnością Towarzystwa i podejmuje decyzje we wszystkich sprawach niezastrzeżonych na podstawie statutu lub uchwał Walnego Zgromadzenia do kompetencji innych władz.

Do zadań Zarządu należy podejmowanie wszelkich decyzji merytorycznych i finansowych dotyczących działalności Organizacji. Zarząd spotyka się na comiesięcznych posiedzeniach. W skład Zarządu wchodzą:

PREZES

  Alicja Derkowska 150x150 Alicja Derkowska, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dr matematyki, założycielka MTO i ZSS SPLOT, wieloletni prezes MTO w latach 1997-2011, odznaczona w 2010 r. medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz w 2011 r. Krzyżem Oficerskim Orderu Polonia Restituta.

CZŁONKOWIE

  Julie Boudreaux 150x150 Julie Boudreaux, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Doświadczona nauczycielka j. angielskiego i j. francuskiego, dyplomowana menedżerka organizacji pozarządowych, trenerka i koordynatorka licznych projektów międzynarodowych, wiceprezes MTO w latach 2000-2011.

  Beata Budzik Czlonek Zarzadu MTO 150x150 Beata Budzik, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Historyk, doświadczona nauczycielka i wieloletnia dyrektorka ZSS SPLOT (1999-2009) znakomita trenerka grup dorosłych, twórczyni i koordynatorka licznych projektów międzynarodowych.

Anna Rapcia

Sponsorzy

Początek strony