Znamy zwycięzców konkursu Dziękujemy Bohaterom Pomagamy ich Dzieciom.

1000 kart podarunkowych, 3 tygodnie intensywnych prac, 20 zaangażowanych lokalnych organizacji koordynujących akcję w poszczególnych województwach, prawie 150 publikacji w mediach lokalnych, trzy razy tyle w serwisach społecznościowych i niezwykła ilość dobrej energii i radości. Tak przebiegała akcja „Dziękujemy Bohaterom Pomagamy ich Dzieciom”, której organizatorem jest Federacja Funduszy Lokalnych w Polsce, a *fundatorem nagród Fundacja 4F Pomaga*.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że wyłoniliśmy 1000 uczniów, którzy otrzymają karty podarunkowe do sklepów odzieżowych 4F o wartości 500 zł.

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY! Pełna ich lista znajduje się tutaj. Miło nam poinformować, że WSZYSTKIE dzieci zgłoszone do konkursu w woj. małopolskim zostały nagrodzone!!!

Nagrody wręczymy na spotkaniach, które zostaną zorganizowane na terenie poszczególnych województw. Wkrótce wszyscy zainteresowani otrzymają informacje gdzie i kiedy odbędą się. W razie pytań lub wątpliwości proszę kontaktować się z wojewódzkimi Nominatorami (kontakt do nich znajdziecie na stronie wydarzenia - wystarczy kliknąć w nazwę organizacji znajdującej się w tabelce, na profilach na Facebooku) lub głównym organizatorem akcji.

Nagroda specjalna - 500 zł

Odpowiedzi na pytanie „Dlaczego mój tato, mama jest bohaterem” są bardzo wzruszające. Pokazują ogrom pracy i zaangażowanie pielęgniarek, diagnostów laboratoryjnych, lekarzy czy ratowników medycznych, a też pokazują ile serca, troski i energii wkładają w opiekę nad pacjentami. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Komisja wyłoniła jedną odpowiedź, której autorka otrzymuje nagrodę specjalną w wysokości 500 zł.

Serdecznie gratulujemy laureatce Michalinie z Rzeszowa.

„Moja mama by nieść pomoc chorym dzieciom zamienia się w kosmitę, choć w kombinezonie jest bardzo gorąco. Potrafi czarować - zamieniać straszne wenflony w latające motylki i szybciutko gryzące komary”.

Inne wspaniałe wypowiedzi znajdziecie tutaj

Serdecznie pozdrawiamy Fundację 4F Pomaga, która ufundowała karty podarunkowe, wszystkie instytucje i media, które nas wsparły w promocji wydarzenia oraz Nominatorów z poszczególnych województw, bez których nasze wydarzenie nie mogłoby się odbyć.

Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika, Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej, Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, Stowarzyszenie Czajnia, Oko-Oblicza Kłodawskich Okolic, Stowarzyszenie Dobroczynne RAZEM, Małopolskie Towarzystwo Oświatowe, Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej MŁODZI RAZEM, Stowarzyszenie W.A.R.K.A., Stowarzyszenie UKS Spiders Krapkowice, Fundusz Lokalny w Leżajsku, Sokólski Fundusz Lokalny, Lokalna Fundacja Filantropijna PROJEKT, Raciborski Fundusz Lokalny, Żywiecka Fundacja Rozwoju, Świętokrzyski Fundusz Lokalny, BARKA Fundacja Pomocy Wzajemnej, Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA, Nidzicki Fundusz Lokalny, Darłowskie Centrum Wolontariatu

Sponsorzy

Początek strony