II etap Międzyszkolnego Konkursu Językowego „TANDEM” 2019

W dniu 16 marca 2019 r. odbył się drugi etap Międzyszkolnego Konkursu Językowego „TANDEM”, w którym wzięło udział 94 uczniów gimnazjów i szkół podstawowych z Nowego Sącza oraz z powiatów nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego i myślenickiego.

Do sprawdzianu ustnego przystąpi 30 uczniów, którzy uzyskali min. 68 punktów z kombinacji język angielski z językiem niemieckim i 22 uczniów, którzy uzyskali 78 punktów w kategorii język angielski z językiem francuskim z testów pisemnych.

Poniżej zamieszczamy listy uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki i zakwalifikowali się do części ustnej drugiego etapu konkursu.

 

Czytaj więcej: II etap Międzyszkolnego Konkursu Językowego "TANDEM" 2019

I etap Międzyszkolnego Konkursu Językowego „TANDEM” 2019

W dniu 26 lutego 2019 r. odbył się I etap Międzyszkolnego Konkursu Językowego „TANDEM” 2019, w którym wzięło udział 489 uczniów gimnazjów i szkół podstawowych z Nowego Sącza oraz z powiatów nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego, nowotarskiego i myślenickiego.

Do sprawdzianu pisemnego II etapu konkursu przystąpią uczniowie, którzy uzyskali min. 60 punktów z kombinacji język angielski z językiem niemieckim oraz 62 punkty z kombinacji język angielski z językiem francuskim, z testów pisemnych.

Czytaj więcej: I etap Międzyszkolnego Konkursu Językowego "TANDEM" 2019

Mobilna Biblioteka

 

Społeczne Liceum Ogólnokształcące "SPLOT" najlepszym liceum w Nowym Sączu!

1W rankingu liceów i techników „PERSPEKTYWY” 2019 Społeczne Liceum Ogólnokształcące „SPLOT” prowadzone przez Małopolskie Towarzystwo Oświatowe w Nowym Sączu zdobyło Złotą Tarczę i zajęło 13 miejsce w woj. Małopolskim. Oznacza to, że jest to najlepsze liceum w Nowym Sączu! Ranking PERSPEKTYW oparty jest na wynikach uczniów uzyskanych w olimpiadach przedmiotowych (30%) oraz na maturach rozszerzonych (45%) i zwykłych (25%). Gratulujemy wspaniałym nauczycielom!!!

 

Sponsorzy

Początek strony